РОЗВ'ЯЗКОМ якого рівняння є пара чисел (2:0)? A) 4x-3y=8; Б)2x+3y=7; B)-3x-6y=9; Г) 7x+5y=10​


Ответы на вопрос

Отвечает Ступин Артём.

Ответ:

Пара чисел є розв'язком рівняння:

А)4х-3у=8,так як:

4*2-3*0=8-0=

Объяснение: