Відомо що х1 і х2 корені рівняння х2+12х+6=0 Не розв'язуючи рівняння знайдіть значення виразу

1/х1+1/х2 СПАСИТЕЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасиев Артём.

х² + 12х + 6 = 0

За теоремою Вієта:

х1 + х2 = - 12 та х1•х2 = 6.

 \frac{1}{x1} +  \frac{1}{x2}  =  \frac{x2 + x1}{x1 \times x2}  =  \frac{ - 12}{6}  =  - 2

Відповідь: -2.