Знайдіть значення виразу -5y+(2x-5y), якщо x-5у=10 ПРОШУ ПОМОГИТЕ !!!! МАЛО ВРЕМЕНИ!!!!! ДАЮ 20

БАЛЛОВ!!!!1!

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Відповідь:

2x - 15y + 10.

Покрокове пояснення:

Дано: x - 5y = 10

Замінимо (2x - 5y) у виразі на вираз, еквівалентний йому, використовуючи дане рівняння:

2х - 5р = 2(х - 5у) + 10

Тоді вираз -5y + (2x - 5y) можна переписати як:

-5y + (2x - 5y) = -5y + 2(x - 5y) + 10

Підставляємо дане рівняння x - 5y = 10:

-5y + 2(x - 5y) + 10 = -5y + 2x - 10y + 10

Спрощуємо:

-5y + 2x - 10y + 10 = 2x - 15y + 10

Отже, значення виразу -5y + (2x - 5y), якщо x - 5y = 10, дорівнює 2x - 15y + 10.