12√3-2√3-5√3 Помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Дзюбак Анастасія.

Ответ:

З'єднавши всі три доданки разом, отримаємо:

12√3 - 2√3 - 5√3 = (12 - 2 - 5)√3 = 5√3

Отже, значення виразу 12√3 - 2√3 - 5√3 дорівнює 5√3.