Тгичлен 2х^2-7×-30 набуває від'ємних значень при якому значені х. Відповіді а) -2.5;6. Б(-2.5;6)

в(-00;-2.5) г) таких значень не існує

Ответы на вопрос

Отвечает Багирова Екатерина.

Ответ:

Б

Объяснение:

2 {x}^{2}  - 7x - 30 < 0

D=49+240=289

√D=17

x1=(7-17)/4=-10/4=-2,5

x2=(7+17)/4=24/4=6

парабола, вітки вгору, тоді від'ємні значення- між знайденими коренями

хє(-2,5;6)