До різниці чисел (-9 1/6) і 5 1/7 додати суму чисел 4 5/6 і -3 2/7


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Камилла.

Ответ:

(-9 1/6)-5 1/7=-14 13/42

4 5/6+(-3 2/7)=65/42

-14 13/42+65/42=-268/21