Помогите пожайлуста срочно Знайдіть два числа, якщо різниця цих чисел дорівнює 8, а різниця

їхквадратів 96.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

Ответ:

10 і 2

Пояснення:

нехай це буде x i y.

x-y=8; x=8+y

(8+y)²-y²=96

64+16y+y²-y²-96=0

-32+16y=0

16y=32

y=2

перевіримо:

x=8+2=10

y=2

x²-y²=10²-2²=96