СРОЧНО 100 БАЛОВ Знайдіть найменше значення функції. у = x² - 6x + 11 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Матвей.

Відповідь:

2

Пояснення:

у = x² - 6x + 11

Графіком функції є парабола, вітки напревлені вгору, оскільки a>0

Отже найменше значення функції - координата вершини параболи

x₀= -b/2a= 3

y₀=9-18+11=2

(3; 2) - вершина параболи, отже найменше значення функції 2