Помогите срочно! Функція задана формулою y=2x^2+x Знайдіть значення функції x=1; x=3; x=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Паша.

При x=1:

y = 2(1)^2 + 1 = 3

Отже, при x=1, значення функції дорівнює 3.

При x=3:

y = 2(3)^2 + 3 = 21

Отже, при x=3, значення функції дорівнює 21.

При x=-2:

y = 2(-2)^2 + (-2) = 6

Отже, при x=-2, значення функції дорівнює 6.

Отже, значення функції при x=1 дорівнює 3, при x=3 дорівнює 21, а при x=-2 дорівнює 6.