Спростіть вираз 1. 0,6k(5k-3)+18,9-1,5k(3+2k) 2. (3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x СРОЧНО, ДАЮ 100

БАЛОВ!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кистанов Артем.

1. 0,6k(5k-3)+18,9-1,5k(3+2k)

Розкриваємо дужки та збираємо подібні доданки:

0,6k(5k-3) + 18,9 - 1,5k(3+2k) =

0,6k(5k-3) + 18,9 - 1,5k(3+2k) == 3k^2 - 1,8k + 18,9 - (4,5k^2 + 3k^2 - 4,5k) =

0,6k(5k-3) + 18,9 - 1,5k(3+2k) == 3k^2 - 1,8k + 18,9 - (4,5k^2 + 3k^2 - 4,5k) == 3k^2 - 1,8k + 18,9 - 4,5k^2 - 3k^2 + 4,5k =

0,6k(5k-3) + 18,9 - 1,5k(3+2k) == 3k^2 - 1,8k + 18,9 - (4,5k^2 + 3k^2 - 4,5k) == 3k^2 - 1,8k + 18,9 - 4,5k^2 - 3k^2 + 4,5k == -1,5k^2 - 4,6k + 18,9

Отримали спрощений вираз -1,5k^2 - 4,6k + 18,9.

2. (3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x

Розкриваємо дужки та збираємо подібні доданки:

(3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x =

(3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x == 6x^2 + 14x - 10x - 35 - (6x^2 - 9x + 2x - 3) + 4x =

(3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x == 6x^2 + 14x - 10x - 35 - (6x^2 - 9x + 2x - 3) + 4x == 6x^2 + 4x - 35 - 6x^2 + 7x - 3 + 4x =

(3x-5)(2x+7)-(3x+1)(2x-3)+4x == 6x^2 + 14x - 10x - 35 - (6x^2 - 9x + 2x - 3) + 4x == 6x^2 + 4x - 35 - 6x^2 + 7x - 3 + 4x == 15x - 38

Отримали спрощений вираз 15x - 38.