Знайдіть значення функції y=1/2x-3, якщо: x=-8 А 0 Б -6 В 1 Г -7


Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Анастасия.

Відповідь:

Г) -7

Пояснення:

y = 1/2x-3, x=-8.

y = 1/2 × (-8) -3

y = -4-3

y = -7