Допоможіть будь ласка!!! Маємо трикутник ABC. AC= 45 см ∠ B= 45° ∠ C= 60° AB=?


Ответы на вопрос

Отвечает Ализаде Медина.

Ответ:

За теоремою синусів в правильному трикутнику співвідношення між сторонами трикутника та синусами відповідних кутів мають вигляд:

a/sin(A) = b/sin(B) = c/sin(C)

Де A, B, C - величини відповідних кутів, a, b, c - довжини відповідних сторін.

За умовами маємо:

AC = 45 см

∠B = 45°

∠C = 60°

Отже, ∠A = 180° - ∠B - ∠C = 75°

Позначимо AB як x. Тоді за теоремою синусів:

AB/sin(∠A) = AC/sin(∠C

x/sin(75°) = 45/sin(60°)

x ≈ 50,2 см

Отже, AB ≈ 50,2 см.

Отвечает Габидулина Аня.

Ответ:

50,2 см

Объяснение:

a/sin(A)=b/sin(B) = c/sin(C)

Де А, В, С- величини відповідних кутів, а, b, c - довжини відповідних сторін.

За умовами маємо:

AC = 45 CM

<B= 45°

<C = 60°

Отже, <A= 180° <B <C = 75°

Позначимо АВ як х. Тоді за теоремою синусів:

AB/sin(<A) = AC/sin(<C_

x/sin(75°)=45/sin(60°

x=50,2 см

Отже, АВ = 50,2 см.