Виберіть старший коефіцієнт квадратного рiвняння -3x2 +5x+9=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бобров Миша.

\displaystyle\bf\\-3x^{2} +5x+9=0 \ |\cdot(-1)\\\\3x^{2} -5x-9=0\\\\D=(-5)^{2} -4\cdot 3\cdot(-9)=25+108=133\\\\\\x_{1} =\frac{5-\sqrt{133} }{6} \\\\\\x_{2} =\frac{5+\sqrt{133} }{6}