Зиайти область визначення функції, що задана формулою: 1) y=5x-4 2) y= 3/x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Зетбек Шерхан.
1. 1) y = 5x - 8 ; D(y) = R, бо дана функція лінійна;
2) y = 10/(x - 3) ; D(y) = R, kpim x = 3.