2,4 *2 3/4- 21,28:3,8=


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Никита.

Відповідь: 8,2/4 - 5,3 = 2,9/4 або 0,725 у десятковому вигляді.

Пояснення:

Давайте розберемо вираз крок за кроком, використовуючи порядок операцій:

Спочатку нам потрібно спростити множення 2,4 * 2 = 4,8

Далі нам потрібно перетворити мішане число 2 3/4 на неправильний дріб. Для цього ціле число множимо на знаменник дробу і додаємо чисельник. Це дає нам (2 x 4) + 3 = 11/4.

Тепер ми можемо відняти 11/4 від 4,8. Щоб зробити це, нам потрібно знайти спільний знаменник, який дорівнює 4. Ми можемо перетворити 4,8 на дріб, поставивши його над 1, тож маємо (4,8/1) - (11/4) = (19 ,2/4) - (11/4) = 8,2/4.

Нарешті, нам потрібно розділити 21,28 на 3,8. Для цього ми можемо перетворити обидва числа на дроби, поставивши їх над 1. Потім ми можемо обернути другий дріб (також відомий як взяття його зворотного значення) і помножити два дроби разом. Це дає нам (21,28/1) x (8/3,8) = (21,28/1) x (8/3,8) = 5,3.

Таким чином, остаточна відповідь 8,2/4 - 5,3 = 2,9/4 або 0,725 у десятковому вигляді.