Розв'яжіть систему рівняння способом підстановки 2х-у=1 х+у=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Иван.

2х-у=1
10х-5у=5=х+у
10х-5у=х+у
9х=6у
у=1,5х
Тепер якщо х+у=5 то і 1,5х + х = 5 = 2,5х
=>х=2
   у=3