Функція задана формулою у = 2х -7. Знайдіть : 1) значення функції(у), якщо аргумент (х) дорівнює

5; 2) значення аргументу (х) , якщо функції (у), дорівнює -11.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.

Відповідь:

Пояснення:

Підставимо х = 5 у формулу функції:

y = 2 * 5 - 7

y = 10 - 7

y = 3

Отже, якщо х = 5, то у = 3.

Підставимо у = -11 у формулу функції та розв'яжемо рівняння відносно х:

-11 = 2x - 7

-11 + 7 = 2x

-4 = 2x

x = -2

Отже, якщо у = -11, то х = -2.