Знайдіть другий член геометричної прогресії 9,b2,16;...


Ответы на вопрос

Отвечает Жугарева Аня.

Ответ:

b_2=-12\ \ \ \ \ b_2=12

Объяснение:

\frac{b_2}{9}=\frac{16}{b_2}\\\\b_2^2=9\cdot16\\\\b_2^2=144\\\\b_2^2-144=0\\\\(b_2+12)(b_2-12)=0\\\\b_2+12=0 \ \ \ b_2-12=0\\\\b_2=-12\ \ \ \ \ b_2=12