Функцію задано формулою у = 3 - 2х. Знайдіть значення у, якщо х=1; x=-3; x=-0,8; x=5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карашукеев Тимур.

Відповідь:

У = 3 -2x, значення u, якщо x = 1, дорівнює 3 - 2 1 = 1. У дорівнює 3 - 2 (-3) = 3 + 6 = 9. У дорівнює 3 - 2x, означає u, якщо x = -0,8, дорівнює 3 - 2*-0,8 = 3,93. У дорівнює 3 мінус 2x, значення u, якщо x = x=5, дорівнює 3 - 2*5 = 3 - 10 = -7.