Знайдіть значення похідної функції у=5х+1/х-2 у точці хо=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Оразбай Куандык.

Відповідь:Для знаходження похідної функції використаємо формулу диференціювання дробової функції та правило диференціювання суми функцій:

(f/g)' = (f'g - fg')/g^2

(d/dx)(5x + 1/(x-2)) = (d/dx)(5x) + (d/dx)(1/(x-2))

= 5 + (-1)/(x-2)^2

Тому, значення похідної функції у = 5x + 1/(x-2) у точці xo=1:

у'(1) = 5 + (-1)/(1-2)^2 = 5 + (-1) = 4

Отже, значення похідної функції у точці xo=1 дорівнює 4.

Пояснення: