ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!!!!! 3 натуральних чисел від 1 до 100 учень навмання називає одне. Яка

ймовірність того, що це число є дільником числа 45?

Ответы на вопрос

Отвечает Саидова Индира.

Відповідь:

Пояснення:

усього  від 1 до 100 - 100 чисел
серед них дільники числа 45
1, 3, 5, 9, 15, 45 - 6 чисел
отже P = 6/100 = 0,06 - це відповідь