Задай формулою лінійну функцію, графік якої паралельний графіку лінійної функції 7x + 2y + 3 = 0 і

проходить через точку M(2;3). y = ?x =? допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаров Тимофей.

Відповідь:     у = - 3,5х + 10 .

Пояснення:

 7x + 2y + 3 = 0 ; ----->  2y = - 7x - 3 ;  ----->   y = - 3,5x - 1,5 ;  k₁ = - 3,5 .

 y = k₂x + b₂ ; прямі паралельні , тому  k₂ = k₁ = - 3,5 ;   y = - 3,5x + b₂.

 M(2;3) :  3 = - 3,5 *2 + b₂ ;  -----> b₂ = 3 + 7 = 10 ;  b₂ = 10 .

 Отже , шукана лін. функція   у = - 3,5х + 10 .