Обчисліть значення виразу 3 √4•3 √16-4 √512/4 √2


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

3√4 = 3√(22) = 3√2√2 = 3*2 = 6

3√16 = 3√(2222) = 3√22√22 = 322 = 12

4√512 = 4√(22222222) = 4√22222√2 = 42222*2 = 128

4√2 = 4√2 = 4

Тепер підставимо отримані значення в початковий вираз:
(612 - 128)/(44) = (72 - 128)/16 = -56/16 = -7/2


Значення виразу = -7/2.