на двох полицях разом 144 книжки. після того як з першої полиці 7 книжок переставили на другу,

книжок на другій полиці стало вдвічі більше, ніж на першій. скільки книжок було на кожній полиці спочатку? потрібне розв'язання!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Объяснение:1)144-7=137(стало на 1 полиці)

2)137+137=274(на 2 полиці)

3)137+7=144

Відповідь:на першій полиці було 144 книжки а на другій274