Для школи придбали 15 футбольних м'ячів та 5 баскетболь- них м'ячів, заплатили за цю покупку 2100

гривень. Скільки коштує один футбольний та один баскетбольний м'яч, якщо відомо, що 5 футбольних м'ячів дорожчі за 1 баскетбольний на 300 гривень.

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Ответ:

Объяснение:

Позначимо ціну одного футбольного м'яча як х, а ціну одного баскетбольного м'яча як у. Тоді з умови задачі маємо систему рівнянь:

15x + 5y = 2100

5x = y + 300

Підставимо друге рівняння в перше і отримаємо:

15x + 5(5x - 300) = 2100

Розв'яжемо це рівняння для х:

15x + 25x - 1500 = 2100

40x = 3600

x = 90

Отже, ціна одного футбольного м'яча дорівнює 90 гривень. Підставимо це значення в друге рівняння і отримаємо:

5 * 90 = y + 300

450 = y + 300

y = 150

Отже, ціна одного баскетбольного м'яча дорівнює 150 гривень.

Отвечает Марцевич Кристина.

Ответ:

Позначимо ціну одного футбольного м'яча як х, а ціну одного баскетбольного м'яча як у. Тоді з умови задачі маємо систему рівнянь:

15x + 5y = 2100

5x = y + 300

Підставимо друге рівняння в перше і отримаємо:

15x + 5(5x - 300) = 2100

Розв'яжемо це рівняння для х:

15x + 25x - 1500 = 2100

40x = 3600

x = 90

Отже, ціна одного футбольного м'яча дорівнює 90 гривень. Підставимо це значення в друге рівняння і отримаємо:

5 * 90 = y + 300

450 = y + 300

y = 150

Отже, ціна одного баскетбольного м'яча дорівнює 150 гривень.

Объяснение:

Хорошогодня сер