Довжина прямокутника 8 дм,а ширина -у 2 рази коротша.Обчислити пириметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Репетий Дима.

Умова:

a = 8дм

b у 2 рази менший, ніж a

P - ?

P= 2(a+b)

Розв'язання:

1) 8:2=4(дм) - ширина прямокутника;

2) 2*(8+4)=2*12=24(дм)

Відповідь: 24 дм - периметр прямокутника.