5 Розкладіть вираз на множники і обчисліть його значення при a=-7, b=- 1. 5 1) 6ab+12b-5а-10; 2)

50b³ -2b​

Ответы на вопрос

Отвечает Oran Beka.

1) 6ab + 12b - 5a - 10 = 6b(a+2) - 5(a+2) = (a+2)(6b-5) = (-7+2)(6×(-1)-5) = -5(-6-5) = -5 × (-11) = 55

2) 50b³ - 2b = 2b (25b² - 1) = 2b(5b-1)(5b+1) = 2×(-1)(5×(-1)-1)(5×(-1)+1) = -2(-5-1)(-5+1) = -2 × (-6) × (-4) = - 48