Знайдіть значення виразу (5 * 3^33 - 9 * 3^32) / 9^19. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Дарья.

Ответ:

\dfrac{2}{243}

Объяснение:

(5 · 3³³ - 9 · 3³²) : 9¹⁹ =

= (5 · 3 - 3² · 3³²) : 3³⁸ =

= 3³³ (5 - 3) : 3³⁸ =

= \dfrac{2}{3^5}= \dfrac{2}{243}