Помогите СРОЧНО даю 40 балов СрочНо, Нужно расписать задачу, Дано тоже надо написать Турист,

проїхавши 1200 км, підрахував, що якби він перебував у дорозі на 6 днів більше, то проїжджав би щодня на 10 км менше. Скільки кіло- метрів проїжджав турист щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканов Сергей.

Ответ:

Позначимо швидкість туриста за перші 1200 км як $v$Якщо турист проїжджав щодня на швидкості $v$, то за $n$ днів він проїде $nv$ кіТоді можемо записати, що турист витратив на ці 1200 км час $$t_1 = \frac{1200}{v}.$$ Якщо він проїжджав би щодня на 10 км менше протягом 6 додаткових днів, то загальна дистанція залишилась би незмінною $1200$ км. Це означає, що у додаткових 6 днів турист проїхав би дистанцію $$s = 6 \cdot (v-10).$$

Це дає загальну дистанцію, яку проїхав би турист, якби він був у дорозі на 6 днів довше: $$1200 + s = 1200 + 6 \cdot (v-10).$$

Але за умовою ця загальна дистанція має бути рівна $1200$ км. Отже, ми маємо рівняння:

$$1200 + 6 \cdot (v-10) = 1200.$$

Розв'язавши це рівняння, отримуємо:

$$6 \cdot (v-10) = 0,$$

$$v = 10.$$

Отже, турист щодня проїжджав $10$ км.

Объяснение:

дай 5 звезд если правильно