Туристична група має проїхати автобусом 1200 км із постійною швидкістю .Запланована швидкість

автобуса має бути 50км год. Водій підрахував , що якби можно було проїжджати на х км більше щогодини , то подорож тривала б на 4 год менше 1) Запишіть рівняння для визначення х 2) Розвяжіть рівняння та визначте х

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Данил.

ответ:

1) 1200/20=50+x

2)x=10 км/ч

объяснение:

смотрите прикрепленное изображение


Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

если ехать на 10 км/ч больше  то туристы приедут на 4 часа раньше

Объяснение:

1200/50=24

50км/ч*24ч=1200км

24-4=20чесов

(50+х)*20=1200

1000+20х=1200

20х=1200-100

20х=200

х=200/20

х=10