Площа прямокутного загону для страусів дорівнює 40 000 м². Якими мають бути його розміри, щоб на

огорожу пішло найменше сітки рабиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Кирилл.

Для знаходження розмірів прямокутного загону, які потребують найменшої кількості сітки рабиці, нам необхідно знайти довжину і ширину, які максимізують площу огорожі, при тому, що обсяг загону залишається постійним.

Нехай довжина загону буде позначена як L, а ширина - як W. Тоді обсяг загону буде:

V = L * W

Оскільки обсяг загону залишається постійним, то ми можемо записати:

L * W = 40 000

Або:

W = 40 000 / L

Тепер ми можемо знайти площу огорожі, яка дорівнює:

A = 2L + 2W

Підставивши значення W, отримаємо:

A = 2L + 2(40 000 / L)

Для знаходження мінімальної площі огорожі, ми можемо знайти похідну від A відносно L та прирівняти її до нуля:

dA/dL = 2 - 80 000 / L^2 = 0

80 000 / L^2 = 2

L^2 = 40 000

L = sqrt(40 000) ≈ 200

Підставляючи значення L в вираз для W, отримаємо:

W = 40 000 / L ≈ 200

Отже, розміри прямокутного загону, які потребують найменше сітки рабиці, дорівнюють приблизно 200 м на 200 м.