дано числа: 1/4, -1/4, 1/3, -1/3, 2/3, 1/2. Які з даних чисел є коренями квадратного тричлена:

12х²-7х+1. Розпишіть а=, б=, с= і що ви робите. Буду дуже вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Назипов Ранис.

Объяснение:

a=12

b=-7

c=1

D=(b)^{2} -4ac=(-7)^{2}-4*12*1= 49-48=1

x_{1}=\frac{b+D}{2a}=\frac{7+1}{12*2}=\frac{1}{3}

x_{2}=\frac{7-1}{24}=\frac{1}{4}

числа \frac{1}{4} и  \frac{1}{3}