Розвяжи нерівність 4х- х2 більше або рівно0


Ответы на вопрос

Отвечает Шукало Марианна.

Ответ:

x∈[0;4]

Объяснение:

4x-x²≥0

x(4-x)≥0

1-й можливий випадок виконання нерівності:

\displaystyle\left \{ {{x\geq 0} \atop {4-x\geq 0}} \right.  

2-й можливий випадок виконання нерівності:

\displaystyle\left \{ {{x\leq 0} \atop {4-x\leq 0}} \right.

Розглянемо 1-й можливий випадок виконання нерівності:

-х≤-4

х≥4

Маємо систему:

\displaystyle\left \{ {{x\geq 0} \atop {x\leq 4}} \right.

Розглянемо 2-й можливий випадок виконання нерівності:

-x≤-4

x≥4

Маємо систему:

\displaystyle\left \{ {{x\leq  0} \atop {x\geq  4}} \right.
Розглянемо т. перетину 1-ї та 2-ї систем

1. x∈[0;4]

2. ∅

Відповідь: x∈[0;4]

Отвечает Musayev Lezgin.
Якщо там х у квадраті то(>/ це більше або рівно)
Х(4-х)>/0
Перша дужка
Х>/0
Х>/4.
Друга дужка
Х>/4
Х<\0
У другій дужці розв‘язку нема
А перша[0;4]
Х є [0;4]