Побудуй графік функції y =0,5х+1. Знайди координати точок перетину графіка функції з осями

координат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

y=0,5x+1

Точка перетину осью OX

0,5x+1=0

0,5x=-1   | :0,5

x=-2

(-2;0)

Точка перетину с осью OY

y=0,5·0+1=1

(0;1)