Обчисліть площу фігури обмеженої параболою y=x^2+2x+2 і прямою у=2х+3


Ответы на вопрос

Отвечает Синицкий Фёдор.

y=x²+2x+2

y=2x+3

x²+2x+2=2x+3

x²=1

x1=1

x2=-1

S=F2(x)-F1(x)=-1 ✓¹ 2х+3-х²-2х-2 dx=-1✓¹ 1-x²dx=(x-x³/3) -1 ]¹=(1-(1)³/3)-((-1)-(-1)³/3)=4/3