Складіть числовий вираз та знайдіть його значення: добуток суми чисел 8 і -14 та числа 0,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепенко Диана.

(8+(-14)) \cdot 0{,}5=(8-14) \cdot \dfrac 12 =-6 \cdot \dfrac{1}{2}=-3