Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 5 1) частка від ділення суми чисел на число 6 2)

різниця добутку чисел -1,5 і 4 та числа 2; 3) добуток суми та різниці чисел -1,9і 0,9; 4) куб різниці чисел 6 і 8. Поможітььь​

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Ника.

Решение:

1) частка від ділення суми чисел (.??) на число 6.

Если даны числа а и b, то нужно (а+b) : 6.

Условие неполное

2) -1,5 • 4 - 2 = - 6 - 2 = - 8.

3) (-1,9 + 0,9)(-1,9 - 0,9) = - 1 • (- 2,8) = 2,8.

4) (6 - 8)³ = ( -2)³ = - 8.