Складіть числовий вираз і Знайдіть його значення 1)сума квадрата число -3 і Куба числа 5 2) куб

різниці чисел 6 і 2 3) різниця кубів чисел - 1 1/2 і 1/2

Ответы на вопрос

Отвечает Ставицкая Таисия.

1) (-3)² + 5³ = 9 + 125 = 134

2) (6-2)³ = 4³ = 64

3) -1 1/2³- 1/2³ = 3/2³ - 1/2³ = 27/8 - 1/8 = 26/8 = 13/4 = 3 1/4