Сталеву деталь масою 2 кг при температурі 800°с опустили у воду у результаті темпиратура води

підвищілась з 20°с до 50°с. Знайти кількість теплоти що віддала сталева деталь воді, знайти масу води

Ответы на вопрос

Отвечает Шаринский Николай.

Ответ:

5.476 кг

Объяснение:

энергии сталь отдала:

Q=cm(t1 - t2) = 460Дж/(кг*С) х 2кг(50С- 800С) = -690000ДЖ

Q отд. = Q получ.

масса воды:

m = Q/c(t1 - t2) = 690000Дж/4200Дж/кгС*(50С-30С)=5.476кг