Обчисліть масову частку Натрію у (Na2CO3) до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Eremyan Elizaveta.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na2CO3) = 23 * 2 + 12 + 16 * 3 = 46 + 12 + 48 = 106

m(Na2) = 23 * 2 = 46

w(Na2)= m(Na2)/Mr(Na2CO3)  = 46 : 106 * 100% = 43,39% масова частка натрію