1.3. Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) добуток суми чисел -12 і 8 та числа

0,5;2) сума добутку чисел -12 i8 та числа 0,5;3) частка суми й різниці чисел -1,6 i-1,2;4) квадрат суми чисел -10 і 6;5) сума квадратів чисел -10 і 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельшерова Лена.

Объяснение:

(-12+8)×0,5=-2

-12×8+0,5=-95,5

(-1,6+(-1,2))÷(-1,6-(-1,2))=7

(-10+6)^2=16

(-10)^2+6^2=136