СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Підприєємець взяв у банку кредит розміром 30000 грн. від 2090 річних.

Яку суму йому доведеться повернути через два роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Бай Виталий.

Ответ:

30000÷100 = 300- 1%

300×20= 6000-20%

6000×3= 18 000

18000+ 30000= 48000 усього за три роки