НУЖНА ПОМОЩЬ Яку кількість речовини кальцій гідроксиду необхідно взяти для взаємодії з нітратною

кислотою масою 50,4г?Яка кількість солі при цьому утвориться?

Ответы на вопрос

Отвечает Драгнилова Яна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(HNO3)=50,4г

Знайти:

1)ŋ(Ca(OH)2)-?

2)ŋ(Ca(NO3)2)-?

х моль 50,4г

1) Ca(OH)2+2HNO3=Ca(NO3)2+2H2O

1 моль 126г/моль

х=(50,4•1)/126=0,4 моль

0,4моль х моль

2) Ca(OH)2+2HNO3=Ca(NO3)2+2H2O

1 моль 1 моль

х=(0,4•1)/1=0,4моль