Знайдіть суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії, у якої а21=17, d=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Гамаюнова Катя.

Ответ:

Ответ 28 , все проверил , все верно!

Отвечает Михайлов Руслан.

Ответ:

610

Объяснение:

а₂₁=2*а₁+20d

2*а₁+20*2=17

2a₁=23

S₂₀=(2a₁+19d)*20/2=(23+38)*10=610