СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА ❗❗❗ Сума чисел дорівнює 16, а різниця 2. Чому дорівнюють ці числа?


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Настя.

Ответ:

9 та 7

Объяснение:

1 число-х

2 число -у

х+у=16

х-у=2

х+х+у+(-у)=16+2

2х=18

х=18:2

х=9 це 1 число

2 число:

х+у=16

9+у=16

у=16-9

у=7