Розв'яжіть систему рівнянь методом додавання (х-у=0(х-2у=6 дуже терміново даю 50 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бухтоярова Анфиса.

Ответ:

(6;-6)

Объяснение:

x=0+y

0+y-2y=6

-y=6

x=0-6

x=-6