Дві робітниці, працюючи разом, можуть виконати певну роботу за 8 год. За скільки годин виконає це

замовлення кожна з них,працюючи окремо, якщо одній з них на це потрібно на 12 год менше,ніж другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишина Алина.

Ответ:

Удачі)

Объяснение:

Приймаємо роботу за 1, а час на виконання цієї роботи однією робітниці  за х. Тоді час на виконання цієї роботи другою робітниці х+12.  

1/х+1/(х-12)=1/8

8(х-12)+8х=х(х-12)

8x-96+8x=x^{2}-12x

x^{2}-28х+96=0   D=400

x₁=4

x₂=24

x₁∉ (4-12=-8).

Відповідь: 24 (год) і 12 (год).