Знайти масу осаду утвореного при взаємодії 40г купрум сульфату з калій гідроксидом ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Rafikov Rodion.

CuSO4+ 2KOH =K2SO4 + Cu(OH)2

n(CuSO4)= m/M= 40г / 160г/моль = 0,25 моль

n (Cu(OH)2) осадка= n(CuSO4)=0,25 моль (по уравнению реакции)

m(Cu(OH)2)=n*M=0,25моль*98г/моль=24,5г