Помогите пожалуйстаа дам 75 баллов 1. Знайдіть масу осаду, що утвориться при взаємодії 

алюміній хлориду з калій гідроксидом масою 33,6 г. 2. Знайдіть масу осаду, що утвориться при взаємодії манган( ІІ) сульфату масою  30,2 г   з розчином натрій гідроксиду. 3. Знайдіть масу осаду, що утвориться при взаємодії ферум ( ІІІ) нітрату з барій гідроксидом масою 51,3 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Дерябин Вова.

Ответ:
1)Дано:
m(KOH) = 33,6 г
Знайти m(AlCl3) - ?

AlCl3 + 3KOH → Al(OH)3 + 3KCl
n(KOH) = m(KOH)/M(KOH) = 33,6/56 = 0,6 моль

n(AlCl3) = 1/1 x n(KOH) = 1 x 0,6 = 0,6 моль

m(AlCl3) = n(AlCl3) xM(AlCl3) = 0,6 x 133 = 79,8 г

2)Дано
m(MnSO4) = 30,2 г
Знайти m(NaOH) - ?

MnSO4 + 2NaOH → Mn(OH)2 + Na2SO4
n(MnSO4) = m(MnSO4)/M(MnSO4) = 30,2/151 = 0,2 моль

n(NaOH) = 1/1 x n(MnSO4) = 1 x 0,2 = 0,2 моль

m(NaOH) = n(NaOH) xM(NaOH) = 0,2 x 40 = 8г

3)Дано
m(Ba(OH)2) = 51,3 г
Знайти m(Fe(NO3)3 - ?

3Ba(OH)2 + 2Fe(NO3)3 → 2Fe(OH)3 + 3Ba(NO3)2
n(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2)/M(Ba(OH)2) = 51,3/171 = 0,3 моль

n(Fe(NO3)3 = 1/1 x n(Ba(OH)2) = 1 x 0,3 = 0,3 моль

m(Fe(NO3)3 = n(Fe(NO3)3 xM(Fe(NO3)3 = 0,3 x 241 = 72,3г