Виразіть з рівняння 2х-4у=10 х через у


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

2x-4y=10\\2x=4y+10 |:2\\x=\frac{4y+10}{2}\\ x=2y+5

Ответ:

x=2y+5

Отвечает Новикова Яна.

Ответ:

- 4y = 10 - 2x

y = 0,5x - 2,5 це виразили у а тепер виразимо х

2х=10+4у

х=5+2у ось тримай, дай кращу выдповідь)

Объяснение: